logo


Povídky

Rande na střeše

      Byl jsi velmi tajemný, když jsi mě zval na další schůzku. Již v tónu a hlase, jsem vycítila že tato schůzka bude krásná a nemohla jsem se jí dočkat. Poslal jsi mi šaty na ramínkách, které byli dlouhé až k zemi, krásně obepínaly postavu a jejich modrá barva, byla tak krásná že již při pohledu na ně mi poskočilo srdíčko. Důkladně jsem se umyla, vyfénovala si vlasy a nalíčila se. Chtěla jsem být na tento večer pro Tebe hodně atraktivní a svůdná.

     Přijel jsi pro mě v domluvený čas a celou cestu jsi se usmíval. Těšila jsem se na překvapení, které jsi pro mě měl. Dorazili jsme k velké budově do které jsme vstoupili a ve výtahu jsi zmáčkl poslední poschodí. Dojely jsme do posledního patra a Ty jsi mě vedl po schodech nahoru na střechu. Při pohledu na Tvé překvapení, mi vlétli slzy do očí, které jsem nedala na sobě znát, srdíčko mi poskočilo a hlavou mi proběhlo, jak krásnou noc prožiji.

     Na střeše budovy, byl stůl, který byl krásně naaranžovaný, byla tam večeře pro dva, skleničky a lahev vína. Uprostřed stolu byla ve vázičce růže. Napravo od stolu byla postel, posetá růžovými kvítky a vedle postele kazeťák, kde hrála krásná hudba. Posadil jsi mě na židli, a při tiché hudbě jsme se dali do večeře, a popíjení vínka. Stále jsme se dívali sobě do očí a z Tvých úst vycházeli příjemně hřejivé komplimenty.

     Po večeři jsi vstal, obešel stůl, vzal jsi mě za ruku a požádal o tanec. Vstala jsem a Ty jsi vzal do ruky růži z vázy, kterou jsi mi podal a něžně mě políbil. Svítil jen měsíc, spíše byla tma ale i tak, jsem viděla lesk Tvých očí který jsi při tanci měl. Mačkal sis mě více k sobě, jako by jsi chtěl naše těla spojit v jedno. Tančili jsme pomalu a i přes to se mi točila hlava, točila se štěstím. Pomalu jsme dotančili k posteli a Ty jsi mě vzal do náruče a pomalu mě na postel položil.

     Držela jsem Tě kolem krku a hladila Tě ve vlasech. Lehl jsi si vedle mě, vzal mi růži z ruky a začal mi růží jezdit jemně po těle. Pomalu jsi jezdil od ramen, přes ňadra k pupíku, dál k mojí kundičce, na stehna ke kotníkům a zpět. Pomalu jsi mi rukou sundal jedno ramínko u šatů a začal mě líbat na krku a ramenu. Druhou rukou jsi stále růží jezdil po mém těle. Lehký teplý vánek mě lechtal po těle a na mém vzrušeném těle se mi začali vztyčovat bradavky. Růží jsi nadzvedával mé dlouhé šaty, až jsi se květem dostal k mému rozkroku, kde jsi růží kroužil tam a zpět.

     Zvedla jsem Ti hlavu a začala Tě pomalu a vášnivě líbat. Cítila jsem na stehně jak Ti tvrdne přirození a tlačí se na mě. Pomalu jsem Ti začala rozepínat kalhoty a hladit Ti tvůj penis. Ty jsi mi pomalu začal zvedat sukni výše a pomalu mi začal stahovat kalhotky. Líbali jsme se neskutečně dlouho a jemně a pomalu se svlékali. Když jsem neměla kalhotky a i Ty jsi byl nahý, pomalu jsi při dlouhém polibku, přehoupával své tělo na mé. Hladila jsem Tě ve vlasech, cítila jsem jak mi hladíš stehno nohy a pomalu do mě zajíždíš vlhkým žaludem.

     Vychutnávala jsem si každý milimetr, kdy jsi zajížděl penisem do mého rozkroku a cítila jsem, každý tep v Tvém, penise. Pomalu jsi přirážel a líbal mě a já cítila jak jde na mě vrchol celého večera. I Ty jsi začal cítit jak se Ti sperma dere skrze Tvůj tvrdý penis, jemně ale přesto jsi zrychloval. Kroužil jsi pánví a já svou pánví Ti šla naproti. Bylo to souznění těl. Pak to přišlo, nádherný a silný orgasmus, který byl pro oba krásným zakončením celého večera.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.