logo


Povídky

Schůzka v bazénu

      Měli jsme jít na procházku a do kina. Bylo horko a já chtěla své rozpálené tělo ochladit v bazénu. Zamluvil jsi bazén u známého, abychom tam byli úplně sami. Koupila jsem po cestě šampaňské a jahody a těšila se, jak si s Tebou užiji krásný den. Dostali jsme se do bazénu. Svlékli jsme se do naha a popili skleničku šampusu, kterou jsme prokládali jahodami.

     Po krásném uvolnění jsme si šli zchladit těla do bazénu. Plavali jsme vedle sebe a Ty jsi se potápěl, abys mohl pod vodou sledovat mojí kundičku, která se při plavání krásně roztahovala. Pohled Tě vzrušoval natolik, že se Ti penis začal prokrvovat a začínal být jako z kamene. Bylo to velmi vzrušující, protože vlny, které narážely do mého těla, byly jako ruce které mě chtějí masírovat.

     Připlaval jsi ke mně a pomalu jsi mě sunul ke kraji bazénu. Začal jsi mě líbat a Tvé prsty se jemně dotkly mojí kundičky a jejích závojíčků a má ruka ti začala pomalu v rytmu vody masírovat Tvůj penis. Chytla jsem se kraje bazénu a doširoka jsem roztáhla nohy. Prsty jedné ruky jsem si rozevírala své pysky, potopil jsi se pod vodu a mé nohy jsi zvedl vysoko k pasu a jazykem jsi mi rejdil po zadečku. Prstem jsi mi dráždil naběhlý poštěváček a občas jsi zasunul prst dovnitř dírky. Pak jsi vyplaval a nadechl se znovu, potopil jsi se a to jsi již jazyk zabořil do mojí kundičky a sál jsi mi poštěváčka. Chytla jsem Tě za hlavu pod vodou a vytáhla Tě nad hladinu, kde jsem se k Tobě přisála a začala jsem Tě vášnivě líbat.

     Nejdřív jsem si pohrávala jen se špičkou Tvého jazyka, pak jsem se zabořila do Tvých úst a vychutnávala si dlouhý a vášnivý polibek, který probíhal. Líbal jsi mě a začal mi hnětat má prsa a občas jsi se ponořil, abys je mohl nasát a líbat. Ruka Ti sjížděla níže k mému klínu a já vzdychala vzrušením. Prstem jsi pomalu zajel do mokré kundičky a něžně a pomalu jsi jezdil sem a tam. Jak se kundička roztahovala, postupně jsi zasouval další a další prst, a pomalu mě honil. Já Tě líbala na tváři, na krku, na oušku a potichu vzdychala. Vzala jsem Tvůj penis do ruky a stiskla jsem ho, pak jsem ho přitiskla mezi má doširoka roztažená stehna. Pevně jsem Ti stiskla zadeček a lehce Tě tlačila k sobě.

     Tvůj velký penis, začal vnikat do mojí rozpálené a promáčené kundičky. Již byl penis v mojí kundičce nadoraz a oba jsme začali přirážet víc a víc. Užž budu, zaznělo z Tvých úst. Tak pojď, vystříkej mi kundičku, pobízela jsem Tě. Začal jsi přirážet prudce a víc. Začal jsi sténat a Tvé tělo se dostalo do krásné křeče. Cítila jsem sperma, které se mísí s vodou v bazénu a vytéká z mojí kundičky. Začal jsi mě jemně líbat ale já se vyhoupla na bazén, sedla jsem si na jeho kraj a doširoka jsem roztáhla nohy.

     Chvíli jsi koukal na mojí kundičku po které stékaly pramínky vody a pokračovaly přes pysky na má třísla. Chytla jsem Tě za hlavu a obličej Ti přisunula mezi rozmáčené pysky. Nasál jsi vůni mojí kundičky, která Tě tak vzrušovala. Přisál jsi se a polykal moje vytékající šťávičky. Jazyk jsi mi zarážel hluboko do kundičky a třel jsi jím o stěny a poštěváček. Kroutila jsem zadečkem, naproti Tvému jazýčku a rukama jsem si pohrávala s mými bradavkami. Líbal jsi mě na zadečku a hned zas na kundičce, mazlil jsi mě nádherně a začal jsi přidávat i prst do mé dírky. Pak jsem se prohnula a můj ztopořený poštěváček, Ti zajel do pusy. Vzdychla jsem. Zrychlil jsi mé mazlené a dováděl mě k silnému a dlouhému orgasmu,..............


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.