logo


Povídky

Dráždění v autě

      Jedeme z koupaliště, a já cítím jak mé mokré oblečení studí více a více. Pod mokrým tričkem se mi vztyčují bradavky a po celém těle se mi dělá husí kůže. Potřebuji se převléknout abych neprochladla. Věci mám v kufru a není kde zastavit, hladíš mě při řízení po levé noze a zahříváš mi mojí kůži. Zahřívám si i já prochladlé tělo, ale moc mi to nepomáhá. Čekání na místo kde můžeme zastavit je pro mě nekonečné.

     Vidím v dálce konečně odpočívadlo ,, zastav mi tady prosím. ,, Zastavíš a vyndaváš mi suché věci z kufru. Máme tam i láhev vína, kterou mi otevřeš abych se trochu zahřála. Vypiji celou nalitou skleničku naráz a rozhlížím se kolem sebe. Jede auto za autem, tak usoudím že se převléknu až v autě za jízdy. Vzala jsem si také tělové mléko, abych si natřela vysušenou pokožku. Dám ti rychlý polibek a už utíkám na zadní sedačku do auta. Ty se zatím rozjedeš, abychom byli co nejdříve doma. Sklenička vína se mi rozlila postupně do celého těla a já cítila lehké teplo po mém těle.

     Již se mírné teplo mísilo s chladem a po těle se mi rozlévalo lehké vzrušení z této kombinace. Pomalu jsem si začala svlékat triko, které šlo špatně sundat. Bylo promočené a nalepené na mojí kůži. Viděla jsem, jak mě pozoruješ za jízdy ve zpětném zrcátku, tak jsem si provokativně sedla tak, aby na mě bylo více vidět. Pomalu jsem si přes hlavu stahovala tričko a propínala se, abys měl krásný výhled na mé ztuhlé bradavky a prsa. Viděla jsem jak se ti penis staví do pozoru a dělá se Ti boule na kalhotách. Usmála jsem se a pokračovala.

     Když jsem si šla stáhnout kraťasy, které byly také promočené, opřela jsem se o zadní sedačky, otočila se k tobě zády a vyšpulila na Tebe zadeček. Pomalu jsem začala kraťasy stahovat a Ty jsi měl výhled na mojí vystrčenou kundičku. Zpomalil jsi jízdu abychom se nevybouraly a já slyšela mírné vzdechy od Tebe jak jsi vzrušený. Když jsem si stáhla kraťasy a plavky pod nimi, utírala jsem své tělo ručníkem do sucha, velmi pomalu a pečlivě. Po utření, jsem si vzala do ruky krém a začala si ho rozmazávat po celém těle. Jen jsi vzdychl ,, mám tak mokré slipy vzrušením, že to teď studí mě. ,, Pokračovala jsem a dělala že Tě neslyším.

     Pomalu jsem si roztírala krém na rukách, ramenou a krku a postupně pomalu sjížděla níž k ňadrům. Nejdříve jsem roztírala krém kolem dvorců, aniž bych se jich dotkla, pak jsem pomalu začala přejíždět na dvorce a bradavky. Bradavky mi ztuhly ještě více, ale již ne zimou ale mým vzrušením. Vychutnávala jsem si své masírování a pohledu ve zpětném zrcátku, a dále pokračovala v provokování.

     Masírovala jsem si celé prsa i z bradavkami a Ty jsi si začal povolovat zip u kalhot abys uvolnil napětí v rozkroku. Vzdychal jsi, a dělalo více problému se soustředit na řízení. Sjela jsem rukama na své nohy, které jsem roztáhla a začala je mazat krémem. Nejdříve lýtka, pak stehna a pomalu jsem se blížila vnitřní stranou stehen k mojí kundičce. Krásně se leskla od šťáv, které z ní vzrušením vytékaly. Viděla jsem jak už koukáš na místo, kde by jsi zaparkovat abys mohl svůj prokrvený penis zasunout do mojí vlhké a vařicí dírky. Já si začala kundičku promazávat tělovým mlékem a hrála jsem si se svými pysky.

     Vytahovala jsem je a jezdila po nich tam a zpět. Mé vzrušení také stoupalo, prohnula jsem se a jedou rukou jsem si dráždila bradavku na prsu a druhou rukou jsem si masírovala kundičku. Dráždila jsem si poštěváčka, který se pomalu zvětšoval a prokrvoval. Sledovala jsem stále Tvé pohledy ve zpětném zrcátku a více si na poštěváček tlačila. V dálce bylo vidět další odpočívadlo a Ty jsi zrychlil auto. Zasouvala jsem si prsty dovnitř a rozehřála si kundičku na Tvůj topořený penis, kterého jsem se nemohla dočkat. Konečně jsme se dostali k odpočívadlu a zastavil jsi auto.

     Vidím tě jak si rychle stahuješ kalhoty a promočené slipy šťávičkami, přelézám k Tobě a nasedám si na Tvůj penis. Áááách, po této předehře, to je tak silné vzrušení, že jsem se musela pohybovat pomalu abych neměla orgasmus hned a vychutnala si chvíli slast Tvého penisu v mojí dírce. Kroužila jsem pomalu pánví a jen lehce jsem se nadzvedávala. Líbal jsi mi bradavky a sál je do velkých rozměrů, nevydržela jsem a začala více přirážet. Párkrát jsem nasedla a vysedla z Tvého penisu a kundička se mi začala stahovat v křeči orgasmu. Cítil jsi na svém penisu mé stahy a stříkající šťávičky, které z mojí kudničky stříkali. Pánví jsi začal přirážet proti mně a pomalu jsi začal mojí kudničku vystříkavát velkou dávkou svého spermatu..................


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.