logo


Povídky

Karneval

      Byla jsem pozvána na karneval, který byl doprovázen hudbou z šedesátých let, hromadou jídla a pití a slibovanou zábavou. Řekla jsem si proč ne, něco nového. Celou dobu jsem sháněla masku a nevěděla jsem, co si vezmu za kostým. Volala jsem kamarádce a každý měl nápady, jenom já nic. Někdo šel za rytíře, někdo za čarodějnici, jiný za indiána, další za piráta a já stále nevěděla za co půjdu. Celý večer jsem přemýšlela a nemohla na nic přijít. Večer, když jsem si četla, byla v knížce zmínka o mytologické postavě Medúze.

     Hned jsem si řekla, že by bylo zajímavé jít za ni. Akorát jsem nevěděla jak podle bájí udělám Medúzu s rozšklebenou tváří, promáčknutým nosem, ohyzdnými tesáky,... Musela jsem se spokojit jen z železnou čelenkou na které byly všude hadi které pokrývaly mé vlasy. Když jsem ráno vstala, hned jsem si šla koupit umělé hady a čelenku a zbytek jsem vytvořila z mého oblečení ve skříni. Měla jsem na sobě dlouhou sukni na které byli hadi. Korzet který mi odhaloval vršek prsou, čelenku z hadů která pokrývala mé vlasy. Zbývalo se jen nalíčit a vyrazit.

     Kamarádka pro mě přijela. Byla oblečená jako pretty women a já jsem si vedle ní připadala jak pitomec. Vlezla jsem do auta a přemýšlela, jak asi tenhle večer dopadne a zda se aspoň trochu pobavím a odreaguji. Vešli jsme dovnitř a opravdu tu byly masky různorodé, tak jsem se mezi nimi ztratila. Popíjeli jsme a já se rozhlížela kolem sebe. Na druhém konci sálu, jsem viděla vlkodlaka, který mě stále pozoroval a mile se usmíval. Bože ten úsměv je jak Alešův, řekla jsem si a zamyšleně se zabořila do skleničky s vínem.

     Pokoušela jsem se vlkodlaka přehlížet ale byl neoblomný, jeho pohledy byli stále drzejší a přibližoval se ke mně stále blíž. Čím dál tím víc jsem měla větší pocit že je to Aleš, už jsem si říkala že si to snad vsugerovávám. Po delší době, se vlkodlak odhodlal a požádal mě o tanec. Dívala jsem se mu hluboko do očí, a jen tiše řekla ,, Aleši. ,, Ano jsem to já. Zasmáli jsme se.

     Poznal mě hned jen já si nebyla jistá. Tančili jsme skoro celý večer a popíjeli. Pomalu jsme se přesouvali dál od lidí až jsme se ocitli v tenké chodbičce celé budovy. Masku si dal na vrch hlavy, a něžně mě políbil tisknouc mě na zeď tenké chodby. Polibek byl velmi vášnivý a já si Tě tiskla více k mému tělo na své naběhlé bradavky. Tvá ruka pomalu hladila můj zadeček a stehna. Zvedl jsi mou nohu a já ji omotala kolem Tvého pasu. Moje kundička se tiskla na Tvůj vzrušený penis, který se zvětšoval a tvrdl. Tvá ruka pomalu zajížděla a nadzvedávala mou dlouhou sukni a zajížděla pod ní. Já jsem Ti rozepnula zip u kostýmu a nahmatala Tvůj penis. Pomalu jsem si potěžkala Tvé plné koule a začala masírovat Tvůj penis.

     Cítila jsem žalud, jak Ti vlhne a lehce jsem ho prstem přejížděla, kroužila jsem kolem něj a dráždila Ti uzdičku na penise. Tvá ruka zajela pod mé kalhotky a prsty začali žmoulat můj poštěváček a pomalu se jeden přesouval do mojí kudničky. Začali procházet nějaký lidi kolem, tak jsem si Tě přitiskla více na tělo, aby nebylo vidět co děláme. Díky mé dlouhé sukni a Tvému kostýmu na zip, to tak zřetelné nebylo.

     Pomalu jsme si masírovali přirození a oba jsme vlhli. Prstem jsi mi jezdil v dírce a stále mě vášnivě líbal. Já Ti intenzivně stahovala kůžičku a pohrávala si s Tvojí uzdičkou. Tvé tepy v penise se zvyšovali, jako stahování v mojí kundičce. Cítila jsem, jak jde na Tebe orgasmus vzdychla jsem a Ty jsi zrychlil mé honění kundičky. Já začala zrychlovat Tvé honění penisu a po chvilce jsi měl ruku mokrou od mých šťáv a já ji měla plnou semene. Udělání bylo tak silné a krásné, že jsem Tě pozvala k sobě domů na další karneval ale už postelový,....................


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.