logo


Povídky

Snídaně

      Jako každé ráno jsme vstali a šli jsme se nasnídat. Měl jsi na sobě jen tričko a slipy a já tílko a polo průsvitné kalhotky. Při snídani jsem si sedla tak, abys mi mohl koukat mezi mé roztažené nohy. Já jsem Tě s úsměvem pozorovala zda máš stejnou chuť na sex jako já. Sledoval jsi látku tílka, která se napínala přes má prsa.

     Dosnídali jsme a Ty jsi mi lehce pohladil prsa. Usmála jsem se na Tebe a políbila Tě, abych Ti dala najevo že i já mám chuť na sex. Chytil jsi mé prsa do rukou a při hlazení je promačkával. Měla jsem přivřené oči a slabě jsem sténala. Něžně jsi vyndal mé ňadro z pod tílka a začal ho laskat ústy. Jednou rukou jsem si dala na stranu vlasy a druhou rukou jsem Tě začala hladit po zádech. Nohy jsem roztáhla od sebe, a nechala jsem se od Tebe hladit v rozkroku.

     Po snídani jsem si nestihla dojít na záchod tak jsi si mohl vychutnat to, co tolik miluješ. Špitla jsem Ti do ucha že mám plný močový měchýř a že se mi chce čůrat. Tvůj penis se prokrvil a ztvrdl. Jazykem jsi přejížděl po mé naběhlé bradavce a něžně ji bral do úst a druhou rukou jsi mě hladil po mojí kundičce. Jedním prstem jsi zajel pod kalhotky, já se k Tobě otočila zády a předklonila jsem se abys měl lepší výhled. Stáhl jsi mi kalhotky a donesl jsi velkou osušku pode mě.

     Ruku jsi mi strčil mezi nohy a Tvá dlaň se dotkla mojí kundičky, po které jsi mi rukou začal jezdit a třít ji. Já jsem se uvolnila a lehce začala tlačit svůj vařicí žlutý déšť ze svojí kundičky. Cítil jsi jak se mi při každém zatlačení zvětšují pysky i poštěváček a jak Tě jemně kropím zlatavým deštěm. Lehce jsi přitlačil a stále jezdil rukou po mojí kundičce. Sténala jsem a rukou si roztáhla ještě více své naběhlé pysky.

     Svlékl jsi se a lehl si pode mě. Prsty jsi mi žmoulal poštěváčka a sledoval mojí močící kundičku. Vařicí jemný proud Ti stékal na Tělo, zastavila jsem čůrání a otočila se nad tebou na druhou stranu. Ohnula jsem se abych mohla dráždit Tvůj penis a zároveň si nechala od tebe dráždit kundičku. Tvá ústa se přilepila na mojí kundičku, jen jsi špitl ,, čůrej prosím, pusť to .,, Chytla jsem do ruky Tvůj naběhlý penis, klekla jsem si a jemně ho vzala do vařicích úst. Ty jsi začal líbat můj poštěváček a já již opět začala tlačit.

     Cítil jsi jak mi rostou pysky i poštěváček a vzdychl jsi, pomalu jsem začala pouštět vařicí déšť. Začal jsi hlasitě vzdychat a snažil se polykat vše co má kundička nabízí. Já Ti masírovala koule a lehce jezdila ústy nahoru a dolu po celém Tvém penisu a dráždila Ti uzdičku jazykem. Cítila jsem jak ti cuká penis a blíží se Ti orgasmus. Zrychlila jsem dráždění Tvého penisu, uvolnila jsem se a pustila všechen déšť ze sebe ven. Sál jsi mi kudničku, lízal a polykal co se dalo, zbytek Ti stékal kolem hlavy na ručník. Přicházejícím orgasmem Ti ztuhly všechny svaly, přestal jsi mi lízat kundičku a začal jsi si vychutnávat své vzrušení. Bylo to tak silné vzrušení, že se nedal orgasmus oddálit, začal jsi stříkat neuvěřitelné množství semene které jsem nestíhala polykat. Vyndala jsem penis z úst a honila Tě do konce Tvého orgasmu. Po orgasmu jsi se mi opět přisál na mojí kundičku do které jsi strčil prsty a začal mi jimi v kundičce jezdit. Tvůj jazyk si pohrával s poštěváčkem a já cítila přicházející orgasmus. Zrychli prosím,.....ssssssssss, zrychlil jsi a já se svíjela v nádherném orgasmu.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.