logo


Povídky

Opalování

      Ležím na dece a opaluji své nahé tělo u vody, kde nikdo není. Vybrala jsem si místečko, které je velmi zapadlé, abych mohla relaxovat a nebyla jsem rušena. Slunce začalo pálit a jeho paprsky mne začaly lechtat po celém těle. Cítila jsem jemné paprsky na bříšku, ňadrech, svých ústech,..... Při troše fantazie a uvolnění mi to připadalo, jako by ses mě lehce dotýkal Ty.

     Začala jsem své rty lehce olizovat a vnímala jsem každý dotek paprsků a mírného vánku na svých ústech. Byl to nádherný pocit, který mě dostával do mírného stavu vzrušení. Vzala jsem si do ruky krém a začala ho roztírat pomalu po svém těle, oči stále zavřené. Začala jsem si představovat jak mě hladíš a roztíráš mi krém a já pozoruji Tvůj zvětšený penis.

     Polil mě závan dalšího vzrušení a pomalu mé bradavky začaly tvrdnout. Jemně jsem si naslinila prst a jednou rukou jsem si roztírala krém a druhou rukou jsem si začala pohrávat s mojí bradavkou. Objížděla jsem lehce kolem bradavky a dráždila si dvorec na prsu. Ten se stále vzrušením zmenšoval. Přidala jsem druhou ruku a začala si masírovat celé ňadro. Mé bradavky se zmenšovali a začali být velmi citlivé. Jeden prst jsem si strčila do pusinky, a začala ho zasouvat dovnitř a ven v představách že je to Tvůj penis. Cítila jsem jak mi začala kundička vlhnout. Pocity se zvětšovaly a začalo mi v ní mírně škubat vzrušením.

     Jeden prst jsem nechala v pusince, a dál jsem Ti ,, kouřila penis,, a druhou rukou jsem pomalu sjížděla k mojí nadržené kundičce. Naslinila jsem si prsty a pomalu s nimi zajela mezi mé pysky. Ááách, byla to nádhera. Pomalu jsem začala rukou pohybovat nahoru a dolu a přejíždět si i přes svého poštěváčka. Poštěváček mi pomalu nabíhal a prokrvoval se, začal být jako malý oříšek. Jemné paprsky mi ho rozehřívaly ještě více a mé tělo se chvělo.

     Pomalu jsem si zajela prstem dovnitř kundičky a ucítila tu nádheru. Nádheru vlhka a horkosti, kterou má kudnička dávala. Roztáhla jsem nohy do široka a lehce oddychovala. Moje srdce bušilo a dech se mi zrychloval. Pomalu jsem zajížděla prstem dovnitř a přidávala další, další,.........

     Pohybovala jsem rukou tak, jak mi zajíždíš do kundičky Ty a představovala si v sobě Tvůj penis. Má kundička se rozevírala a vlhla více. Vevnitř se mi stahovala vzrušením a objímala všechny mé prsty. Mé tělo se začalo jemně chvět a cítila jsem jak přichází můj orgasmus. Zrychlila jsem své dráždění poštěváčka a kundičky s představami jak mi zasouváš tvrdý penis do kundičky a vystříkáváš mi jí, držíc mě za zadeček, který k sobě tlačíš víc a víc. Prohnula jsem se, naposledy naslinila prsty a zajela s nimi až na konec mojí kudničky. Ta se mí stáhla a já cítila jak přichází orgasmus. Zrychlila jsem a celou dlaní jsem si jezdila po kundičce se zajíždějícími prsty do ní. Ááááchch.......
Mé šťávičky orgasmu mi stékali po stehnech a já usínala uvolněním,....


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.