logo


Povídky

Osudová přitažlivost

     Toho dne jsem nastoupila do svého nového zaměstnání, a jako každý jsem byla rozechvělá jak strachem tak i očekáváním co mě zde čeká.
Oblékla jsem se, jak nejlíp jsem uměla, a když jsem se doma líčila, představovala jsem si, jak se budu líbit novým kolegyním a hlavně kolegům.

     Můj šéf byl fajn, byl to kamarádský typ, ale kdo mne zaujal byl kolega, který už na první pohled a hlavně podle řečí vypadal, že bude asi vyhlášený proutník.

Prakticky od prvního dne byl neustále v mé blízkosti,kterou záměrně vyhledával. Jmenoval se Libor a samozřejmě byl ženatý. Mě tento jeho stav potíže ovšem nedělal. Hned druhý den za mnou přišel do kanceláře, stoupnul si za mě a začal mě hladit po vlasech, probíral se mi jednotlivými prameny, dotknul se přitom mé šíje a mnou projel záchvěv vášně.

     Pocit, který zná každý člověk, přitažlivost jakou jsem už dlouho necítila u nikoho. Bylo to jako mrazení, ale příjemné tak, že jsem právě v této chvíli věděla, že mu podlehnu. Uháněl mne ještě nějakou dobu, ale já jsem ho chtěla podráždit a taky jsem se nechtěla dát hned.

     Ovšem dlouho to netrvalo a skončili jsme u něj v autě, po té co jsme spolu byli na večeři. Jakmile jsem mu dala první pusu a naše jazyky se propletly ve vášnivém souboji, měla jsem pocit, že padám do propasti. Vznášela jsem se na vlně rozkoše jen po pouhém polibku, jak to tedy vypadá, když dojde k tomu k čemu jsme neodvratně směřovali?

     Objížděl mi jazýčkem rty, a já jsem ze sebe doslova servala podprsenku aby mi mohl líbat bradavky. Byl to ohňostroj veškerých pocitů, které může dívka zažít s mužem, po němž touží každým kousíčkem svého těla.
Třásla jsem se když rukama putoval po mém tělíčku, jazýčkem si stále hrál s bradavkami a přitom už druhou rukou dobýval území, které mu dosud bylo nepoznané.

     Ani nevím jak a byla jsem před ním docela nahá. Nevnímala jsem, ale vůbec nic, jen tu vášeň a touhu. Prsty začal pomaloučku zkoumat moji jeskyňku, nejdřív jen jemně, asi aby zjistil, co se mi líbí. Ovšem moje vzdechy mu jasně ukazovaly, že to je ono.

     Když už jsem myslela, že se zblázním, a že mě vysvobodí tím že mě krásně pomiluje,přesunul se k mojí jeskyňce jazýčkem a začal mě líbat a dráždit takovým způsobem, že jsem málem ztratila vědomí. Zmítala jsem se, prsty mu zajížděla do vlasů a vzdechy byly čím dál hlasitější.

     Byla jsem jako blázen, věděla jsem, že ho musím teď hned cítit v sobě. Asi to viděl stejně, protože ve stejném okamžiku do mne vstoupil a já jsem v tu chvíli dospěla k bouřlivému orgasmu…


Povídku napsala Gerda


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.