logo


Povídky

Deprese

      Chodíš po místnosti smutný a bez života. Trápí Tě po dlouhé době opět deprese a nevíš co s tím. Pomalu jsem připravila koupel, na vaně jsem všude rozložila svíčky a když bylo vše připraveno, šla jsem si pro Tebe, že Ti pomůžu se odreagovat.

     Pohladila jsem Tě po vlasech, dala Ti pusinku na ústa a svlékla si Tě. Když jsi zalezl do vany, pomalu jsem omývala Tvé tělo sprchovým gelem. Měl jsi zavřené oči a relaxoval. Po chvilkách jsem ti dávala pusinku na čelo a postupně Tvé tělo něžně myla. Po pár minutách jsem cítila, že se Ti tělo uvolňuje a stres pomalu odchází.

     Když jsem si Tě celého umyla, vylezl jsi z vany a já Tě začala pomalu utírat. Pak jsem Tě poslala do postýlky, kde jsem měla již otevřené okno v místnosti, abys měl čerstvý vzduch. Došla jsem si pro olejíček a šla k Tobě. Pomalu jsem vzala Tvé chodidlo do svých rukou a začala Ti jemně masírovat chodidla.

     Když byli chodidla namasírované, přestoupila jsem na Tvá lýtka a stehna. Pak jsem si Tě otočila na břicho a začala Ti masírovat záda, která byla nejvíc zatuhlá. Nejdříve jsem jen lehce tlačila, aby se svaly prohřály do té doby, než jsem ucítila mírné uvolnění. Pak jsem přitlačila a záda masírovala silněji. Postupně jsem pod svými prsty cítila, jak se Tělo více a více uvolňuje a bylo znát že se cítíš už lépe.

     Když bylo tělo řádně od masáže uvolněné, začala jsem Ti ho zahrnovat pusinkami. První pusinku jsem Ti dala na krk a postupně jsem centimetr po centimetru sjížděla po celých zádech na stehna, lýtka a zase zpět. Otočil jsi se a usmál se na mě se slovy, už je mi líp pusinko. Prst jsem Ti položila na rty abys nemluvil a nechala Tě již ležet na zádech a pokračovala v Tvé relaxaci.

     Začala jsem již jemnými polibky, opět od krku kousíček po kousíčku na hrudník, na Tvou bradavku, kterou jsem přejížděla jazykem, směrem k Tvému pupíku. Zde jsem chvíli zůstala a pak pokračovala na Tvůj podbříšek k Tvému penisu. Nejdřív jsem Ti dala na penis jen pusinku, pak mírný polibek a pak jsem Ti začala žaluda, vášnivě líbat.

      Zůstal jsi krásně uvolněný a jediný tuhý sval začal být Tvůj penis. Pomalu stoupal a já nepřestávala s drážděním. Kmitala jsem jazýčkem na penise a postupně ho sjížděla od shora až dolu. Kůžička se Ti krásně napínala a penis nabýval na velkém rozměru.

     Přidala jsem i ruku, kterou jsem Ti ho začala honit společně s pusinkou. Netrvalo dlouho a již jsem polykala Tvé semeno, kterého bylo takové množství že mi teklo i koutky úst. Nechala jsem Tě ať odpočíváš, otřela jsem Ti penis a šla si vyčistit zuby. Přišla jsem k Tobě lehla si vedle Tebe a objala Tě. Hladila jsem Tě po vláskách a zádech přituleného k sobě do té doby dokud jsi neusnul. Než jsi usnul stačil jsi mi říci, moc mi to pomohlo pusinko příště to oplatím já Tobě.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.