logo


Povídky

Sex v trávě

      Jsme o víkendu v hotelu, který má mnoho sportovních aktivit. Celý den jsme se věnovali postupně všem sportům, které se tam nabízeli. Na tenisových kurtech jsme si přečetli, že se večer pořádá posezení s hudbou v přírodě, pár metrů od hotelu. Dohodli jsme se, že se tam půjdeme podívat.

     Když už byl večer, šli jsme do hotelového pokoje, kde jsme se vysprchovali a oblékli. Když jsme byli připraveni, vyšli jsme a dorazili až do určeného místa. Bylo to zajímavé místo, všude kolem byli nižší stromky, které byli vysázené tak, jako by kapela a stoly v místě kde byli, byli uzavřené v kulaté místnosti. Za stromy byla vyšší tráva a další stromky, jen v místě kde zábava byla, byla tráva posekaná. Lidí tu bylo opravdu hodně a bylo tam moc příjemně.

     Objednali jsme si pití a rozhlíželi se kolem sebe. Po chvilce už jsme poslouchali hudbu, popíjeli jsme a tulili se k sobě. Po dopití drinku jsi mě vyzval k tanci a já ráda přijala. Ploužili jsme se a tiskli k sobě a já cítila jak Ti tvrdne úd a tlačí se na mojí kundičku. Políbila jsem Tě a tančili jsme dále. Šeptal jsi mi do ouška ať s tebou jdu do pokoje, že se pak vrátíme a budeme se bavit tady dál.

     Zakroutila jsem hlavou na nesouhlas a Ty ses jen ušklíbl. Mě už běhal v hlavě plán jak si zpříjemnit dnešní večer. Dotančili jsme a šli ke stolu. Ale já Tě chytla za ruku a místo ke stolu jsem Tě vedla za stromky na procházku. Když jsme byli dost daleko od zábavy, řekla jsem ti že se mi chce čůrat. Tvé oči se zaleskli a zeptal jsi se jestli se můžeš koukat a ať si nechám trochu pro Tebe.

Vyhrnula jsem sukni, dala na stranu kalhotky a mé prsty roztáhly moje pysky do stran. Pohladil jsi se přes penis a šel ke mně blíže abys měl lepší výhled. Začala jsem pomalu čůrat a Ty jsi si během pár vteřin stáhl kraťasy a začal si stahovat svůj penis. Dal jsi mi povel ať si nechám trochu zlatého deště pro Tebe. A já přestala čůrat.

     Přistoupil jsi ke mně, zvedl mě a odvedl o kousek dál, kam jsi mě položil do vysoké trávy, která mě příjemně lechtala po mém těle. Lehl jsi si přeze mě tak, abych mohla dráždit já Tvůj penis pusou a Ty mojí kundičku mohl také líbat. Cítila jsem jak mi lehce roztahuješ pysky a prstem mi dráždíš na kraji dírku. Nadzvedla jsem hlavu a vzala Tvůj penis do úst a začala Tě pomalu kouřit. Ty jsi mi jazykem dráždil poštěváček a prosil jsi mě ať znovu čůrám.

     Zatlačila jsem a Ty jsi viděl jak se mi tlačením zvětšily pysky a poštěváček. Zasyčel jsi vzrušením a zabořil se ústy do mého rozkroku. Začala jsem čůrat a Tvé rty se přesunuly níž aby Ti neušla ani jediná kapička. Vzrušilo Tě to natolik, že jsem cítila v ústech jak Ti penis ztvrdl jako kámen a začal produkovat Tvé šťávičky.

     Polykal jsi mojí moč a zuřivě mi líbal poštěváčka a celou mojí kundičku. Lízal jsi mi jí všude a sál jí tak zuřivě, že mě to chvilku zabolelo ale pak jsem pocítila nádhernou slast a velké vzrušení do celého těla. Zrychlila jsem dráždění Tvého penisu a rukou jsem Tě honila rychleji a ústy a jazykem dráždila celou délku Tvého penisu. Než jsem stačila ze sebe dostat poslední kapky moče, už jsi mi stříkal velké množství semena do mojí pusinky. Ty jsi slíbal zbytky moči z mojí kudničky a a Tvým dráždění mě také přivedl ke krásnému orgasmu.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.