logo


Povídky

Sex na zahradě v bazénu

      Sedíme na zahradě u bazénu a necháváme si ohřívat naše těla od sluníčka. Už není takové horko, tak si naléváme gin s tonikem a ledem a užíváme si pěkného slunného dne. Přemýšlím že se půjdu smočit do bazénu a vidím jak i ty vstáváš. Jdeš za mnou a když jsme u bazénu tak mě tam strčíš. Hned jak vyplavu, tak na Tebe začnu stříkat vodu. Skočíš za mnou do bazénu a chvíli dovádíme stříkáním vody na sebe.

     Když se unavíme a vyřádíme, každý si sedneme na jeden kraj bazénu proti sobě. Koukám ti do očí a nechám se nadnášet vodou v bazénu. Mé bílé plavky, které jsou už celé lehce ukazují mé bradavky. Vidím Tvé oči jak mi na ně sjíždějí. Natáhnu nohy k tvému penisu a začnu ho hladit. Penis se Ti začíná zvětšovat a ty se odrazíš od kraje bazénu a připlaveš ke mně.

     Začneš mě líbat a svůj penis tlačit na mojí kundičku. Jednou rukou se přidržuji bazénu a druhou rukou Tě hladím ve vlasech. Ty mi začneš rozepínat podprsenku od plavek a stahuješ mi i spodní díl. Necháš je odplavat po hladině a stáhneš si i své plavky. Obtočím své nohy kolem tvého pasu a přitisknu se k Tobě. Stále mě vášnivě líbáš a naše přirození se k sobě tlačí víc a víc.

     Cítím jak mi penis chvílemi přejede mezi pysky a občas se otře o můj poštěváček. Začínám být vzrušená a vzrušení narůstá více, když sjedeš ústy na můj ušní lalůček. Začneš ho mezi rty mnout a přidáváš i jazýček. Zajíždím Ti prsty do mokrých vlasů, které ti hladím.

     Tvé polibky sjíždí po krku dolu a blíží se k mým ňadrům. Má ruka se blíží k Tvému penisu, aby mu pomohla do mé roztoužené kundičky. Nasměruji ho k dírce a víc se prohnu. Pomalu cítím jak penisem zajíždíš do kundičky a slastně vydechnu. Chytneš se kraje bazénu a pomalu začínáš přirážet.

     Líbáš mě nejdřív něžně, jazyky se nám proplétají a rty začínají být krásně citlivé a přidávají nám další vlnu vzrušení. Pomalu zrychluješ přirážení penisem a moje kundička se více roztahuje. Vzdycháme a vnímáme celým tělem rozrůstající se pocit slasti.

     Po chvilce cítíme velký nával vzrušení, moje prsty se ti zaryjí do Tvých zad a Tvé přírazy, začínají být rychlejší a silnější. Z bazénu se začne vylévat voda, která přetéká přes jeho kraj. Můj podbříšek mi začne příjemně naznačovat, blížící se orgasmus. Cítím i tepy v Tvém penise a zanedlouho i vařící sperma, které do mě stříkáš.

     Penis Ti ochabne a vypadne z mé rozdělané kundičky. Zvedneš mi nohy na Tvá ramena a nadzvedneš mi zadeček. Přiložíš ke mně ústa, a začneš mi sát mého nateklého poštěváčka. Jedním prstem mi zajedeš prstem do dírky a uspokojuješ mě ústy na poštěváčku a prstem v mé vystříkané dírce. Pomalu na mě začíná přicházet orgasmus a začínám se pod jeho silou kroutit. Užžžž, zařvu a vzdychám slastí. Orgasmus jsem měla natolik silný, že jsem měla chvíli křeč v těle. Nakonec Tě políbím a obejmu.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.