logo


Povídky

Sex za jízdy v autě

      Jedeme autem z výletu. Je velké teplo a cesta je úmorná. Čím déle jedeme tím je v autě hůře. Nefunguje klimatizace a v tomto teple moc nepomáhá ani otevřené okénko. Teplo se nedá vydržet a i když nemám podprsenku, sundám si triko.

     Koukneš na mě a usmíváš se. Vidím jak stále pokukuješ po mém těle a stahuji si i sukénku a kalhotky. Pohladíš mě po noze se slovy, ty chceš abychom se vybourali podívej co to se mnou dělá. Vidím tvojí bouli na kalhotách a rozepínám Ti zip. Neblázni, jsme na dálnici ani nemůžu zastavit. Neposlouchám Tě a vyndavám Ti penis ze slipů.

      Nejdřív ti přes něj lehce přejíždím a pohrávám si s Tvými koulemi. Zpomalíš jízdu, abychom se nevybourali, ale jedeš dál. Sliním si prsty a začnu ti jezdit po Tvém žaludu. Sleduji jak se napíná a krásně leskne. Odepínám si pás a pomalu se k němu blížím rty. Začnu ho jen lehce pusinkovat a občas jazýčkem olíznu.

     Tiše vzdycháš a stále se snažíš soustředit na jízdu. Pomalu začnu rty otevírat a strčím si penis do pusy, mé rty sjíždí pomalinku dolů až ke kořenu penisu. Pomalu se ústa vrací a na žaludu a uzdičce Ti zakmitám jazýčkem. Pak mé rty opět sjíždí dolu a mé prsty Ti promačkávají koule. Cítím v puse jak je penis velký a jak na něm vystoupili žíly.

     Vyndám penis s pusinky a vidím i žaluda, který začíná být silně červený a naběhlý, Tvé vzrušení stoupá. Pomalu ti stahuji penis rukou, při honění sleduji jak Tvůj penis produkuje šťávičky vzrušení. Lehce je olíznu a ochutnám, pusou sjedu opět až ke kořeni a když se vracím zpět tak ti žaluda vsaji. Pánví si pomáháš a rveš mi do pusy celý penis. Pak má ústa přejdou na koule, které jemně vsávám a převaluji je v ústech. Vychutnávám si tuhle jízdu a vidím že i tobě se to moc líbí.

     Pak si vezmu znovu úd do pusy a začnu pomalu sjíždět dolu a nahoru, postupně ale sjíždím rychleji a více tisknu ústy tvůj penis. Syčíš a vzdycháš zároveň. Zrychlím ještě více, chytneš mě za hlavu a pomáháš mi s narážením na Tvůj nadržený penis. Když cítím mírné tepy v penise a přicházející orgasmus přestanu. Sednu si a jen Tě hladím po noze. Druhou rukou si pohrávám s mým poštěváčkem a celou mojí kundičkou. Roztahuji si své pysky a pomalu zajíždím do kundičky, která je už dost vlhká.

     Smočím si v ní prstík a vracím se sním na můj poštěváček. Chvíli si kroužím na poštěváčku a sleduji jak se mi vzrušením zvětšuje. Když se mi zvětší, přejíždím prstem od poštěváčku do dírky a zase zpět. Začnu mírně vzdychat, cítím silné vzrušení. Nakloním se opět k Tvému penisu a připravím si ho pusou k přicházejícímu orgasmu.

     Rukou si stále honím svého poštěváčka, když cítím blížící se orgasmus zrychlím tvé kouření. Užžž začneš mi stříkat do pusy, Tvé sladké semeno, které polykám a vychutnávám si ho. Moje kundička je také ve víru orgasmu a Tvůj penis saji do poslední kapičky. Pak Ti ho jemně olíznu a vracím zpět do slipů a zapínám zip. Pohladíš mě po tváři se slovy, to byla jízda.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.