logo


Povídky

Lesní cesta

      Jedeme spolu z chaty, nevybouřený a lehce unavení prací. Stále bylo co dělat a neměli jsme ani trochu času na sebe. Unavení jsme jeli noční tmou a už jsme se těšili domu. Zejména na koupel a že budeme mít konečně trochu času na sebe. Pomalu projíždíme nočním městem a najednou zastavíš u benzínky.

     Já čekám v autě a vidím Tě, jak vynášíš šlehačku ve spreji, víno, a nějaké dobroty. Blížíš se k autu a já přemýšlím, co z toho je asi na večeři. Sedáš do auta a já vidím Tvůj pohled a úsměv, že přemýšlím co máš za lubem. Vyhneš se odbočce která vede k nám domu a já se jen usměji a zeptám se, kampak to jedeme takhle pozdě v noci.

     Dostane se mi odpovědi, že si zpestříme tento večer a že je to překvápko. Těšila jsem se a sledovala kam jedeme. V dálce jsem viděla lesní cestičku která byla osvícena jen na kraji lampami. Zajel si k cestičce a zabrzdil auto, pro něco jsi odešel do kufru a vrátil se zpět. Galantně jsi mi pomohl z auta a vedl sis mě k velkému stromu.

     Začal jsi mě líbat a hladit po celém těle, zavřela jsem oči a nechala se unášet mazlením od Tebe. Pomalu jsi mi hladil ruce a zvedal je do výšky. Stále jsem měla zavřené oči a pánev jsem prohýbala k Tobě. Pak jsem jen cítila stažení zápěstí a slyšela jsem cvaknout pouta. Otevřela jsem oči a stála jsem připoutaná k větvi stromu a viděla jsem Tvůj rozvášněný pohled.

     Nechal jsi mě připoutanou a stát u stromu, mezitím jsi si došel pro šlehačku a víno do auta. Přistoupil jsi ke mně a Vášnivě mě políbil. Strhl jsi ze mě triko, které jsem měla a sundal mi kalhoty i s kalhotkami. Již jsem stála nahá u stromu a čekala na první doteky na mé nahé tělo. Otevřel jsi lahev a dal mi napít vína. Mé tělo bylo nedočkavé a toužilo po Tobě.

     Pak jsi otevřel šlehačku a první výstřiky z plastové lahve šlehačky, vystříkly na mé bradavky, které ihned ztvrdly. Další dávka šlehačky, se valila na můj poštěváček a příjemně to chladilo. Lehce jsem vzdychala a sledovala jsem Tvůj tvrdnoucí a zvětšující se penis. Položil jsi šlehačku a začal mi slízávat první šlehačku z mého prsa.

     Moje kundička začala neuvěřitelně vlhnout pod nátlakem Tvého těla. Mé volné nohy, které nebyly přivázané, se Ti omotávaly kolem Tvého těla a pánví jsem se tlačila na Tvůj tvrdý penis. Začal jsi si vychutnávat druhou bradavku postříkanou šlehačkou a vzrušení se zvyšovalo u obou.

     Kroutila jsem se připoutaná na větvi, neuvěřitelně vzrušená, poštěváček mi natékal a čekal na to až ho ochutnáš. Konečně se dočkal. Tvá ústa přešla k poštěváčku a začala slízávat poslední šlehačku na mém těle. Tlačila jsem pánví do Tvých úst a začala jsem hlasitě vzdychat. Cucal jsi šlehačku a můj poštěváček a z mojí kundičky mi stékali po nohou šťávičky, které byli vyvolané silným vzrušením. Pak jsi odstoupil a začal mi dráždit jazykem celé mé tělo. Od kotníků po má ústa.

     Pak jsi mi zvedl nohu a dal si jí kolem Tvého pasu, druhou jsem stála stále na zemi. Stáhl jsi si kůžičku na žaludu a svým vlhkým žaludem jsi mi jezdil po nateklém poštěváčku. Dráždil jsi ho od shora dolu a pomalu se více věnoval dírce v kundičce. Zajel jsi pomalu žaludem dovnitř a hned jak jsi ucítil vlhkost a horkost mojí kundičky se něžné mazlení změnilo v rozpoutaný sex.

     Zajížděl jsi tvrdě a líbal mé tělo. Zarážel jsi mi tam penis až po koule a moje kundička se blížila vzrušením k vrcholu. Chytil sis mě za zadek a přitahoval silněji na svůj nadržený penis. Přirazil jsi párkrát a já začala cítit horké sperma, které mi plní kundičku. Natolik mě to vzrušilo, že jsem i já cítila blížící se orgasmus. Zaplavil mě skoro ihned po Tvém výstřiku do mé kundičky a já se oddávala nádhernému pocitu uvolnění. …...........


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.