logo


Povídky

Parkoviště

      Jeli jsme spolu z chaty a já měla hrozný hlad. Vyhlížíme benzínku abychom jsme se mohli najíst. Nikde nic není a já začínám mít velký hlad. V dálce vidíme auta a kamiony, které stojí na parkovišti. Doufám, že tam je aspoň nějaký kiosek, kde se dá najíst. Blížíme se víc a víc a již se nám rýsuje před očima dřevěná buňka, která má na sobě napsáno, obědy a rychlé občerstvení. Zajásám a těším se, až se konečně najím a napiju. Přijíždíme k parkovišti a nemůžeme zaparkovat, neboť všude jsou kamiony. Najednou zahlídneš místo mezi kamiony a zajedeš tedy mezi ně.

      Vejdeme do kiosku a dáváme si rychlé občerstvení abychom co nejdříve vyjeli domu. Najíme se, napijeme a vracíme se k autu zpět. Já sleduji, že všude kolem jsou postavené kamiony a jejich tvar připomíná naše auto uzavřené v domečku. Již jsme byli u auta a Ty jsi chtěl kolem mě projít do auta. Procházel jsi kolem mě a já Tě chytla za nohy. Než jsi stačil něco udělat nebo se na něco zeptat, stáhla jsem Ti kalhoty i slipy dolu, vzala jsem do ruky Tvůj penis a vsunula jsem si ho do pusy. Automaticky, během chvíle Tvůj penis vyrostl do své nádherné velikosti a zaplnil celou mou pusu. Byl jsi tak vzrušený, že jsi myslel že budeš do mojí pusinky stříkat hned, ale já jsem přestala abys sis to trochu víc užil.

      Stoupla jsem si, políbila Tě a přitiskla jsem své tělo na Tvé. Políbila jsem Tě a Ty jsi mi přetáhl šaty přes hlavu. Rychle jsem si sundala kalhotky a dlouze Tě políbila. Sedla jsem si na kapotu auta a doširoka jsem roztáhla nohy. Přistoupil jsi ke mně a vsunul do mojí kundičky svůj penis. Má úzká kundička Ti penis svými stěnami obepnula a Ty jsi byl v sedmém nebi stejně jako já.

      Začal jsi něžně přirážet a sledoval jsi jak penis jezdí v mojí kundičce. Tvé přírazy se zrychlili a oba jsme hlasitě sténali. Sledoval jsi přitom mé ňadra které v rytmu přírazů poskakovali a mojí kudničku, kterou jsem si prsty doširoka roztahovala, abys do ní zajel co nejhlouběji. Sténala jsem, oči jsem měla přivřené a vychutnávala jsem si ty slastné pocity, které způsobuje tvůj krásně jezdící penis ve mně.

      Nebylo to moc pohodlné, tak jsi vytáhl svůj penis z mojí kundičky, otevřel dveře od auta a sedl si na kraj sedačky, nohy stále na zemi. Rozkročila jsem nohy, stoupla jsem si zády k Tobě, jednou rukou se držíc o otevřené dveře auta a nasedala na Tvůj nadržený penis. Hned od začátku jsem se nabodávala na Tvůj penis rychlým tempem a Tvůj penis do mojí kundičky zajížděl celou svou délkou. Má poskakující ňadra jsi vzal do rukou a začal mi je intenzivně masírovat. Oba jsme byli na pokraji mohutného vyvrcholení, které se každým dosednutím na Tvůj penis blížilo víc a víc.

      Najednou se rozjel kamion který stál před námi. Zastavila jsem a jen nahá na Tobě seděla. Před námi se objevil kiosek s lidmi. Lidi měli pootevřená ústa a koukali na nás, jak tam sedíme nazí a v nejlepším. Řekla jsem si, že když už tak už zatáhla jsem svaly v kundičce abych Ti více stiskla vevnitř Tvůj penis a začala jsem zběsile poskakovat a přirážet na Tvém kolíku. Chytil si mě v pase a tlačil mě více na svůj penis, začala jsem hlasitě sténat. Dosedla jsem prudce, tělo se mi zachvělo a má kudnička se začala pravidelně stahovat v orgasmu. V penise ti vzrušením zaškubalo a i Tvé celé tělo se rozechvělo vlnou orgasmu. Začal jsi do mě stříkat vlkou dávku semene. Když jsem Tě svojí kundičkou totálně vyždímala, rychle jsem na sebe přehodila svoje šaty, oběhla jsem auto a rychle jsem ujížděly z parkoviště pryč.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.