logo


Povídky

Sex ve vaně

      Ležím ve vaně, která je plná pěny. Kolem sebe mám skleničku s vínem, cigarety a svíčky. Příjemně relaxuji a vychutnávám si každý doušek vína. Slyším klíče v zámku a Tvé kroky jak přicházíš. Nakoukneš do koupelny usměješ se a jdeš do kuchyně. Připravíš obložený talíř, naliješ si také skleničku vína a jdeš za mnou do koupelny.

     Posadíš se na okraj vany a hladíš mě po noze. Koukám na Tebe, u úst mám skleničku a dráždím si sní své rty. Tvá ruka se blíží k mým stehnům a zase se stahuje zpět. Odložím skleničku a Ty mě začínáš krmit a hladit po mé tváři. Oklepávám si ruku od vody a pomalu Tě začínám hladit na Tvém stehně. Vidím jak se Ti pod kalhoty začíná tlačit penis a dráždím Tě záměrně jen kolem něj.

     Namočíš houbičku, na kterou dáš sprchový gel a začínáš mě umývat od nohou. Vezmeš mojí nohu do ruky a zvedneš jí do výšky, pomalu mi začínáš houbičkou omývat prsty u nohou a projíždíš mi mezi nimi. Jemně prstem mi konečky prstů masíruješ. Pak houbička s Tvou rukou přejíždí postupně kolem kotníků a umýváš mi lýtko přes které se dostáváš k mým stehnům. Houbička jezdí kolem mého přirození ale ani jednou se ho nedotkne.

     Mé tělo se prohýbá a vychází ti vstříc. Namočíš houbičku a vodu z houbičky mi vymačkáváš na můj krk, voda mi stéká mezi prsy zpátky do vany. Vezmeš gel a vmasíruješ si ho do rukou, kterými mi začneš omývat místa kolem ňader. Mé bradavky mi začínají mírně natékat a šponují se směrem k Tobě. Z mých úst mi vyjde mírný sten. Má ruka začne rozepínat Tvůj poklopec u kalhot ze kterých vysvobodím Tvůj tvrdý úd.

      Stoupneš si a stáhneš si kalhoty a já si začnu hrát s Tvým naběhlým penisem, který stále více vlhne. Přetahuji kůžičku přes naběhlý žalud a pomalu se má ústa k němu blíží. Koukám ti do očí a jazykem Ti jezdím přes uzdičku, zakloníš hlavu a vzdychneš. Sehneš se a Tvá ruka jde pod vodu, blížíc se k mojí kundičce. Roztáhnu více nohy a dál se věnuji Tvému penisu. Jemně ho saji a pomalu honím, vnímajíc Tvé prsty, které mi zajíždějí do kundičky a masírují poštěváček. Moje kundička vlhne a mé vzrušení se zvyšuje.

     Semknu ústa více k sobě a začínám ti sát žaluda, nepřestávajíc ho stále honit. Druhou rukou Ti masíruji plnící se koule, které občas také vsaji. Stoupnu si ve vaně a už Tě jen honím, blížím se k Tvým ústům a začínám si s nimi pohrávat jazykem. Jemně saji Tvůj spodní ret a pak Tě začnu vášnivě líbat. Stále Ti honím penis a Ty mojí kundičku.

     Cítím jak jde na mě orgasmus a samým vzrušením Ti začnu více tisknout penis a zrychluji Tvé honění. Cítím mravenčení v podbřišku a blížící se orgasmus, který je doprovázen Tvým orgasmes a stříkajícím spermatem na mé tělo. Sperma pomalu stéká po celém těle do vany, kdy jeho stékání mě šimrá po celém těle,...


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.