logo


Povídky

Ve stánku

     Pracuji ve stánku, kde se prodávají noviny a tabák. Je to taková menší místnost, která má jen něco málo metrů čtverečních. Sedím na židličce, prohlížím si časopis a když přijde zákazník tak ho obsloužím. Nemůžu se dočkat až mi přijdeš zkrátit chvíli návštěvou. Vyhlížím Tě a nemůžu se Tě dočkat.

     Už v dálce vidím jak se blížíš a mé srdce se opět rozbuší radostí. Přivítáš mě lehkým polibkem a já Tě pouštím do stánku ke mně. Sedíš na malé židličce vedle mě a vyprávíš mi co jsi celý týden dělal. Při vyprávění jsem si všimla Tvého šibalského pohledu, který mířil k mojí kudničce. Oči se Ti nepatrně zaleskly a já jen řekla, tady ne proboha.

     Usmál jsi se a pomalu si sedal ze židličky na zem pode mně. Vyděšeně jsem se podívala ze stánku ven, jestli nejdou zákazníci. Prozatím ne ale ani v nejmenším mne to neuklidnilo. Tvé ruce mi začali hladit lýtka a pomalu se přesouvaly ke stehnům. Mé tělo se klepalo strachem ale i vzrušením. Vidím jak si rozepínáš poklopec a vyndaváš svůj ochablý penis ven. Když mi začneš stahovat kalhotky, penis se začne pomalu zvětšovat. Ten pohled je nádherný.

     Prsty si pomalu prohmatávají mojí kundičku a já sleduji zvětšující se penis. Jednou rukou se stále staráš o mojí kundičku a druhou rukou si začínáš masírovat penis. Vidím jak se blíží zákazník a mě se dere do tváře horkost. Ty nepřestáváš s mým uspokojováním i když ti ruku odhazuji stranou. Hlas se mi začne klepat a vykoktám prosím. Pán si kupuje cigarety a noviny, rychle mu vrátím zpět s klepajícími prsty.

     Co když to poznal, ptám se. Jen se usměješ a pokračuješ bez odpovědi v dráždění mojí kundičky. Prosím Tě, abys na chvilku přestal, že potřebuji na záchod. Je tu mop a lino, tak to krásně pusť na moje ruce. Jen řeknu ne tady ne. Ale to už mě chytneš pevně za mé stehna a Tvá ústa se blíží k mému poštěváčku. Mé svaly povolují.

     Vidím lidi, kteří chodí kolem, jak se dívají. Jistě tuší co se ve stánku odehrává. Mě je to ale v tuto chvíli jedno, už to nejde zastavit. Saješ mi poštěváček a honíš si u toho svůj penis. Já pomalu vypouštím moč a Ty ten zlatý mok hltáš, aby Ti neukápla ani kapička. Proud který ze mě teče, teče ale i kolem Tvých úst na zem a kapičky se odráží od lina a stříkají mi na nohy. Lížeš mi celou kundičku zběsile a zrychluješ i své honění na penise.

      Přichází zákazník a než stačí cokoliv říci, jen vydechnu se slovy zavřeno. Kroutí hlavou a otáčí se stále ke stánku ale já už vnímám jen Tvůj jazyk, kterým vyjíždíš dovnitř a ven v mojí kudničce. Pomalu už mi dochází poslední kapičky moči, které mi olizuješ z celé kundičky. Nenecháváš ani kapičku mezi mými pysky.

      Pak mě najednou stáhneš ze stoličky pod sebe a dáváš mi v polibku ochutnat můj zlatý déšť. Vzdychám vzrušením. Zasouváš mi penis do mojí kundičky a začneš rychle přirážet. Trochu se nadzvedneš abys mi mohl stále dráždit můj poštěváček. Mé stahy v kundičce, které jsem měla při orgasmu Tě také dovedli k vrcholu. Ležíš na mě oddechuješ a spojené šťávičky vytékají z mojí kudičky po nohách na promočenou zem. Po chvilce se vzpamatuji a vyskočím. Rychle se otřu a Ty mi pomáháš uklízet spoušť, kterou jsme během té chvilky udělali.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.