logo


Povídky

Dávný milenec

     Než jsi se odstěhoval, byl jsi můj stálý milenec, se kterým jsem zažívala neuvěřitelný sex. Ty jsi nechtěl opustit svojí partnerku, ani já partnera, ale oba nás to přitahovalo k sobě a sex se nám neuvěřitelně líbil. Myslela jsem na Tebe den co den a mému tělu se stýskalo.

     Po pár měsících, když jsem uklízela, slyším zvonek. Jdu otevřít a ve dveřích jsi stál Ty. Skoro se mi zastavilo srdce, ale moje kundička začala ihned cukat při vzpomínkách na milování s Tebou. Pozdravíš a místo pozdravu mě políbíš se slovy, že se Ti moc po našem sexu stýskalo.

     Zjistil jsi si, že můj partner není doma a šel jsi ke mně najisto. Nevěděla jsem co mám po tak dlouhé době dělat. Chtěla jsem protestovat a co bylo to bylo. Ale tělo mě zradilo. Mým tělem projel slabý výboj, který se ukázal jako první na mých prsních bradavkách. Při něžném polibku jsi je chytil mezi své prsty a začal mi je zpracovávat.

     Tvé prsty pomalu začaly zkoumat celé mé tělo. Dostal jsi se k mým již vlhkým kalhotkám a při zjištění že mám kalhotky velmi vlhké jsi mi je ihned stáhl. Chtěla jsem vše přerušit, měla bych mít rozum ale Tvá ústa se na mé přisály v dlouhém a vášnivém polibku. Dech se mi začal pomalu zrychlovat.

     Tělem mi pulzuje zvětšující se horkost. Položím svou ruku na Tvůj poklopec. Rozepnu ho a zasunu ruku dovnitř, abych mohla vysvobodit Tvůj úd. Po chvíli už stojíme proti sobě od pasu dolu nazí. Držím Ti penis v mé ruce a cítím jak v ní pulsuje. Přitiskneš si mě k sobě a já cítím jak se mi tlačí penis na můj podbřišek.

     Svými prsty zkoumám celé Tvé tělo. Jsem k Tobě otočená zády a Ty ze mě stahuješ zbytky mého oblečení a moje tělo se pod Tvými doteky rozpaluje. Cítím tě za sebou jak se Tvé tělo blíží k mému a Tvá ruka se blíží k mému rozkroku. Začneš mi projíždět prostorem mezi pysky a snažíš se je co nejvíce roztáhnout.

     Svaly v celém těle se mi rozechvějí a lehce vzdychnu. Stoupnu si na malinkou židličku přede mnou a nakloním se, abys měl lepší přístup k mojí kudničce. Místo do kundičky jsi mi začal žaludem jezdit po zadečku a pomalu se dostával do mojí dírky. Rozkročím co nejvíce nohy aby se Tvé ruce dostaly lépe k mému rozkroku, kde stále pohybuješ jedním prstem na mém poštěváčku. Napůl omámená slastí si vychutnávám každý dotek a teplo Tvého těla. Tiskneš se ke mně víc a víc až ucítím mezi svými stehny Tvůj naběhlý penis, která se o mě otírá.

      Ruce jsi posunul na má ňadra a mým tělem se rozbíhá tisíce mravenečků rozkoše. Pomalu mi položíš penis ke kundičce a uděláš první tah dopředu. Skloním hlavu dolu, abych se na tu krásu podívala, můj pohled spočine na naběhlém rudém žaludu se staženou předkožkou. Dávám pomalu ruku dolů a rozechvělými prsty hladím rudý žalud. Vzdychneš a na krk se mi přisají Tvé vařicí rty.

     Tělem se nám řítí neuvěřitelný žár z vzrušení. Pak má ručička se stáhne a Tvůj penis pomalu zajíždí do mé rozechvělé vařicí kundičky. Pánví začnu pohybovat, abych Ti pomohla zasunout penis co nejdál do mojí kundičky. Nemůžu se dočkat až se budeme pořádně milovat. Konečně ho cítím v sobě je to neuvěřitelně krásný. Pomalu mě celou vyplňuje a proniká do mě, kde pomalu pracuje na každém pohybu k mému vyvrcholení.

     Na čele cítím první kapičky potu, které pomalu cítím po celém těle. Zrychlujeme přirážení a naše milování přechází v divoký sex. Tvá ruka mě obejme aby se Tvé prsty dostali k mému poštěváčku, který jsi začal intenzivně dráždit. Pomalu se mi začíná kudnička stahovat a i v Tvém penisu cítím cukání, které je velmi znatelné. Od kudničky se mi začíná rozlévat orgasmus postupně do celého těla. Začínám řvát vzrušením a Ty přirážíš prudčeji. Cítím jakým tlakem se do mě dere Tvé sperma a mé nohy se mi pod tou krásou podlamují. Po krásném orgazmu vysuneš penis z mojí kundičky a všechno sperma mi dlaní rozmažeš po celém rozkroku.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.