logo


Povídky

Schůze

     Byla jsem pozvána na schůzi, abych vysvětlila problematiku stavění v přírodních oblastech našeho města. Říkala jsem si, to zas bude něco, každý druhý bude stavař a vysvětlit jim, že nemají stavět zde, aby zůstalo dostatek přírody je nad lidský úkon. Oblékla jsem se do kostýmu, natáhla si punčochy na podvazky, obula se do bot s vysokým podpatkem a vyšla jsem.

     Dorazila jsem do velké kanceláře, která spíš připomínala třídu školy než kancelář. Stoly byly rozestavěné všude kolem, měla jsem připravenou tabuli na nákresy a prozatím zde bylo pusto a prázdno. Šla jsem otevřít okno abych vyvětrala a viděla jsem již první přicházející inženýry s kufříky. Nadechla jsem se čerstvého vzduchu a šla si pomalu připravit veškeré podklady.

     Lidé přicházeli a usedali na místa. Pak se mi srdce málem rozskočilo, stál jsi tam Ty. Oba jsme na sebe udiveně hleděli, ale ani jeden jsme nedali najevo že se známe. Rozklepali se mi kolena a doufala jsem, že tu schůzi přežiji. Všichni již usedli a já začala s výkladem. Pánové napjatě poslouchali a Ty jsi seděl a jako by nevnímal.

     Po pár minutách jsem si všimla, že Tvůj výraz je daleko více jinde než předtím a začala na mne tlačit myšlenka, nad čím asi přemýšlíš. Viděla jsem Tvé oči, které svlékali mé tělo od shora až dolu. Můj pohled nenápadně zajel na Tvůj rozkrok, kde se Ti začala dělat boule na kalhotách. Začali mi hlavou plout myšlenky na co asi myslíš a nemohla jsem se soustředit na výklad.

     Poprosila jsem, o pauzu a mezitím přišel k tabuli další pán, který vyvracel mé názory. Mne ale práce nezajímala, nechala jsem se unášet proudem myšlenek jak na mě asi myslíš. Pokukovali jsme po sobě a mé představy začaly plout. Viděla jsem, jak si představuješ, že stojím opět u té tabule a rozepínám si pomalu svojí halenku. Do místnosti jde velké teplo a já odhazuji na stůl vršek od kostýmku. Pomalu si rozepínám halenku a Ty máš nyní výhled na moje ňadra v červené krajkové podprsence. Smyslně si olíznu rty a Tobě se stále více zvětšuje boule na kalhotách.

     Chtěl by sis uvolnit penis z toho vězení, ale je tu moc lidí a dál se schováváš pod stolem se svým rostoucím penisem. Představuješ si, jak si svlékám i sukýnku a po chvilce před Tebou stojím v krajkovém červeném spodním prádle, které doplňují černé podvazky a silonky. Otáčím se k Tobě zády, ohnu se přes stůl a začínám si zezadu hladit svojí kundičku.

     Tvé představy jsou tak silné, že to netrvá dlouho a Tvé slipy jsou mokré vzrušením. Vidíš mě, jak si jednou rukou jezdím po kundičce a druhou rukou si masíruji prso, nohy roztahuji více a více a špulím na Tebe svůj zadeček. Pomalu začnu kroutit boky a stahuji si kalhotky dolu. Kalhotky chytnu z každé strany a jezdím s nimi sem a tam po svojí kudničce. Tvůj dech už je těžší a zrychluje se.

     Začínáš si nenápadně stlačovat penis v kalhotech a přemýšlíš, kdy už schůze skončí, abys ses mohl udělat. Koukám na Tebe od stolu a myšlenky mám podobné. Udělám, že je mi špatně a Ty se nabídneš, že mě doprovodíš, abych si omyla obličej a nesložila se. Utíkáme spolu na toalety, kde ze mě serveš halenku a kostýmek a já Ti rychle vysvobodím penis z kalhot, který do mě prudce vrazíš. Naše rty se setkají ve vášnivém polibku a po pár přírazech oba ucítíme nával rozkoše dlouho očekávaného orgasmu.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.