logo


Povídky

Milování u vody

     Je horko a ležíme u vody. Sluneční paprsky mi ohřívají mé tělo, které začíná být velmi vařicí a potím se. Pozoruješ mojí kůži, jak se na ní dělají krůpějky potu a jemně mi jezdíš prstem po celém těle. Pak dojdeš k rybníku a nabereš do kelímku trochu vody. Lehneš si opět ke mně a namočíš si prst do vody. Pomalinku pouštíš kapky vody na mojí rozpálenou kůži pokrytou krupičkami potu a sleduješ jak se kůže stahuje. Políbíš mne na ochlazené místečko kůže a namočíš si prst znovu.

     Pomalu prstem sjíždíš po celém těle. Začneš na čele a prst ti pomalu sjíždí přes nos na má vařicí ústa, na mojí hruď, kde prsty pomalu projedou mezi mými ňadry po bříšku k pupíku. Do pupíku mi nakapeš větší množství kapek a sleduješ jak je slunce ohřívá a jak se voda v pupíku převaluje. Namáčíš si prst ve vodě v pupíku a prst Ti sjíždí níž.

     Sjíždí níž k mojí kundičce která je hodně vařicí a začíná se zaplňovat milostnými šťávami. Tvé mokré prstíky přejíždějí poštěváček, který začíná mírně natékat a napíná se na něm vzrušením kůžička. Začneš na poštěváčku pomalu kroužit a roztírat vodu. Jeden prst Ti pomalu zajíždí do kudndičky a namočí se v mých šťávičkách. Pomalu vyjíždí ven a vrací se k mému poštěváčku. Skláníš se nad mým ňadrem a Tvá ústa se přisají k mé bradavce.

     Vzrušením zasténám a prohnu se v pase směrem k Tvým ústům. Bradavka se mi vzrušením zmenšuje a tvrdne. Mé tělo se začíná chvět. Nahmatávám Tvůj penis a jednou rukou si s ním pohrávám. Tvá ruka si stále hraje s mým poštěváčkem a ostatní prsty mi masírují pysky. Jazýčkem mi rejdíš po bradavce a jemně mi ji saješ. Nasliním si prst a pomalu zajíždím pod Tvojí kůžičku abych Ti mohla dráždit uzdičku. Pánví se šponuješ více ke mně a já Ti začínám kůžičku stahovat.

     Druhou rukou Tě hladím po vlasech a tlačím Tě víc na mojí bradavku. Tvoje prsty začínají zajíždět do mojí kundičky a otírají se o mé stěny. Mé milostné šťávy mi stékají po stehnech na deku pode mnou. Můj dech se začíná zrychlovat a mé tělo je více rozpálené než bylo předtím. Pomalu Ti stahuji kůžičku na žaludu a každým mým záchvěvem těla ho lehce zmáčknu. Cítím Tvé cukání v penise a žíly které se všude rýsují.

     Klekla jsem si na všechny čtyři a vyšpulila na Tebe svůj zadeček. Zasyčel jsi vzrušením, naslinil si prsty a zajel mi jimi do kundičky a zadečku. Já jsem vzala opět Tvůj penis do ruky a začala Tě pomalu honit. Tvé prsty, jezdili pomalu sem a tam a s přibývajícím vzrušením jsi zrychloval tempo. Já jsem také zrychlovala a cítila jak se penis opět plní spermatem. Pokaždé když jsem penis stáhla dolu, tak jsem Ti promasírovala i koule. Naklonil jsi se více ke mně a k prstíkům jsi přidal hbitý jazýček, kterým jsi mi dráždil poštěváčka, nepřestávajíc mi honit obě moje dírky.

     Začala jsem ti penis honit rychleji a velmi intenzivně, cítila jsem už první záškuby, tlačila jsem se víc na Tvé prsty a moje kundička se začala stahovat pod vlnou orgazmu. Tvé sperma mi stříkalo zespoda na má ňadra, krk i obličej. Dráždila jsem Tě pořádně až do konce a pak jsem penis vysála do poslední kapičky.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.