logo


Povídky

Sousedka ve vaně

      Čekal jsi na mě až přijdu za Tebou. Nemohla jsem se dočkat setkání s Tebou. I Ty jsi se moc těšil a šel se zatím umýt. Napustil jsi si plnou vanu s více pěny jak vody, položil jsi si na kraj vany rumíka a relaxoval. Najednou jsi slyšel z vrchního patra napouštění vody do vany a klapání vysokých podpatků do země. Při Tvé fantazii jsi si představoval sousedku, jak je asi oblečená a připravuje si koupel jako máš Ty. Padly na zem i hadříky, kde o zem cinkali knoflíky, zřejmě z halenky. Tvá fantazie jela na plné oprátky a s představ svlečené ženy, která leze do napouštějící se vany se ti začal penis topořit.

     Poslouchal jsi, popíjel rumíka a relaxoval již se stojícím penisem. Slyšel jsi jak žena nad Tebou vzdychá, zvuky se krásně rozléhaly po celé koupelně a při troše fantazie to vypadalo, jako by žena byla ve vaně u Tebe. Tvé vzrušení stoupalo, pak jsi slyšel jak žena masturbuje a lehce vzdychá, to jsi již nevydržel a začal si jemně přejíždět po naběhlém žaludu. Pak se spustila sprcha nejdříve jemný proud pak silný a hlasitý od toho, jak žena odšroubovala sprchu a rvala si jí do svojí kundičky.

     Vzdychala a onanovala se sprchou a Ty jsi si začal honit svůj penis. Odemkla jsem dveře a vešla dovnitř. Vešla jsem do koupelny a viděla při Tvé masturbaci a krásně uvolněného. Zeptala jsem se co Tě tak moc vzrušilo, když já tu nejsem a s úsměvem jsem se začala svlékat abych šla za Tebou do vany. Vyprávěl jsi mi o sousedce a o tom, jak si představuješ co tam asi dělá. Hmm usmála jsem se a pomalu šla k Tobě do vany. Vzala si od Tebe skleničku s rumíkem a napila se s Tebou. Potichu jsme seděli a poslouchali zvuky ze shora. Opravdu to bylo velmi vzrušující, pomalu jsem se blížila k Tobě a hrála si s Tvým penisem poslouchajíc masturbaci sousedky nad námi.

     Ty jsi si sedl a lehce mi masíroval poštěváčka. Když jsem slyšela hlasitější steny sousedky, podala jsem Ti sprchu, kterou jsi odšrouboval. Vyndali jsme špunt aby voda odtékala a pustili nejdříve pomalu sprchu. Otočila jsem se k Tobě zády a opřela se Ti o hruď. Nechala jsem si tam jen prostor, abych tam prostrčila svou ruku a mohla Ti dál masírovat Tvůj nadržený penis. Vzal jsi sprchu a nejdřív jsi proud vody nechal stékat na poštěváčka a jemně jsi ho k tomu dráždil prstem. Mé vzrušení stoupalo a tím i můj tep se zrychloval. Začala jsem Tě rychleji honit a dráždit Tvůj penis. Pak jsi mne zvedl a já si klekla na všechny čtyři.

     Pomalu jsi se začal sprchu přibližovat k mojí kundičce a stříkat proud vody do mojí dírky. Tlak který tam byl mne velmi vzrušoval a já se začala prohýbat. Sprchu jsi přibližoval ještě blíže a pomalu jsi mi jí strkal do kundičky, zasouval jsi jí milimetr po milimetru a vystříkaval mojí dírku. SSSS je to nádherné, dlaní jsi mi začal hladit kudničku od poštěváčka k mojí stříkané dírce, užžž budu, sssssss, zrychlil jsi. Začal jsi mi sprchou jezdit dovnitř a ven v mé kundičce a rukou jsi mi dráždil celý její povrch s pysky a poštěváčkem.

     Dosáhla jsem velmi silného orgasmu, pak jsi mi vyndal sprchu a do napuštěné kundičky zarazil svůj penis. Vodu jsi přírazy vytlačoval ven. Přírazy byli tak silné že se Tvé koule dotýkaly mého poštěváčku při každém přírazu. Cítila jsem napínání v Tvém penise, Po dalších pár přírazech jsi již plnil mojí kundičku svým spermatem. Bylo to nekonečné stříkání, Tvého nekonečného vzrušení. Pak jsi mi kundičku pořádně vypláchl a omyl a nesl si mě v županu k sobě do postýlky na další ale již něžné milování.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.