logo


Povídky

V tělocvičně

      Naplánovali jsme si relaxační den. Tělocvičnu, posilovnu, kde uvolníme své tělo, pak saunu a bazén. Už jsem se těšila, jak své ztuhlé tělo protáhnu.
Teď jsme byly v takové tělocvičně, kde byly posilovací stroje, kruhy, žebřiny, švihadla,....No prostě opravdu vše od klasického cvičení po posilovnu. Nejdříve jsme se jen protahovali než se dáme do cvičení.

     Nikdo tam nebyl, a ty místo cvičení, jsi pozoroval jak si protahuji své tělo a špulím k Tobě zadeček, nebo se ohýbám do mostu a čekal jsi až zahlédneš, ten vyboulený kopeček mezi nohama. Přistoupil jsi ke mně a dlouze jsi mne políbil. Pomalu jsi mě v náručí odnesl k žebřinám a začal jsi mi ruce stahovat hedvábným šátkem. Zavázal jsi mi oči, ruce a nohy jsi mi přivázal k žebřinám. Líbilo se Ti s jakým požitkem jsem si vychutnávala každičký Tvůj dotek.

     Nejdříve jsi moje tělo začal pomalu objíždět pavím peřím, které jsi sundal ze zdi výzdob. S velkým vzrušením jsi pozoroval, jak moje bradavky nadšeně reagují na každičký, byť velmi jemný dotyk. Přesunul jsi se z mých ňader do okolí pupíku, ze kterého rád vycucáváš tekutiny, které do nich naliješ. Blížíš se níž, k mojí slaďounké kundičce, která už je samou rozkoší vlhká a vykukuje z ní již naběhlý poštěváček.

     Abys zvýšil mé vzrušení, šikovně jsi se vyhnul mojí kudničce a začal mi dráždit vnitřní strany stehen. Nedočkavě jsem vzdychla. Byl jsi ale neoblomný, líbilo se Ti se mnou si takhle hrát. Tvůj penis byl již dávno připravený a čekal až mé tělo rozpálíš a pak budeš věnovat svému penisu, velkou dávku rozkoše. Pomalu jsi se blížil k mojí kundičce. Stačilo lehce přejet a já řvala rozkoší.

     Stále jsi jen jemně přejížděl mojí kundičku a já myslela že to snad nevydržím. Moje kundička vlhla čím dál více a více Tě lákala k ochutnání. Přiklekl jsi ke mně a začal mi kundičku olizovat jazykem. Nejdříve jsi mlsně olízl mé šťávy, které ze mě bez přestání proudily a pak jsi jazykem olízl můj poštěváček a málem mně dovedl k orgasmu. Pomalu jsi se Tvé rty přemístily na mé naběhlé bradavky. Laskal jsi je jazykem a lehce nasával za neustálého mého povzbuzování abys konečně přestal trápit mé tělo a zajel mi ztopořeným penisem, do mojí nedočkavé kundičky.

     Zajeď do mě penisem nebo se slastí počůrám. Věděla jsem, že pokud ochutnáš mé šťávičky smíchané s mojí močí již neodoláš a narveš mi penis do mojí kundičky až po koule. Vrátil jsi se svým jazykem zpět k mojí kundičce a jen jsi se připravil, už ze mě začal proudit ten lahodný teplý proud. Polykal jsi tu úžasnou směs tekutin a prohlížel jsi si přitom mojí kudničku z blízkosti. Když už jsem vypustila vše, co se dalo, začala jsem Tě svým žebráním přivádět k šílenství.

     Stoupl jsi si a narval jsi mi svůj prokrvený penis do mojí kundičky až po koule. Oba jsme řvali rozkoší a se zvyšující se rychlostí jsme se blížili k slastnému vyvrcholení. V penisu Ti zaškubalo a ani já jsem nezůstala pozadu. Jen co první dávka semene dopadla do mojí kundičky, zařvala jsem a moje tělo se prohnulo. Nehty se mi křečovitě zaryly do Tvých ramen a vychutnávaly jsme si oba slastné vysvobození. Odvázal jsi mi mé ruce a nohy já si klekla a nastavila Ti tvář. Proud Tvé teplé moči mi začal smáčet vlasy a stékat do mojí připravené pusinky.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.