logo


Povídky

Koupání

      Okolo nás byla jen příroda a silnice, která byla dost metrů daleko od nás a tímpádem nebylo vůbec vidět na nás, ani nebyl náznak toho, že by tu nějaké koupání mohlo být. Proto jsme sem rádi chodili a koupali se nazí. Šli jsme sem i dnes. Roztáhly jsme deku na okraji skály, která byla kolem celého rybníka.

     Začali jsme se svlékat. Pokukovala jsem po tvém údu a Ty po mé kundičce. Cítil jsi, jak se Ti úd začíná stavět. Ohýbala jsem se tak, že jsi měl krásný výhled na mojí kundičku. Penis Ti čím dál víc tvrdl. Pomalu jsi šel do vody. Trochu to pomohlo a napětí odpadlo. Hned za Tebou jsem šla do vody já. Byla jsem ve vodě jen tak, aby se mi prsa lehce nad vodou nadnášena. Pak jsem si je začala omývat vodou.

     Srdce Ti neuvěřitelně bušilo, ponořila jsem se do vody a připlavala k Tobě. Obeplul jsi mě a zezadu jsi se na mě přitiskl. Tvé ruce se dotkli mých prsou. Tvůj tvrdý úd, který se začal tlačit na mé rozevřené stehna, ve mně vyvolal vlnu vzrušení. Ucítil jsi najednou něco horkého. Byli to mé štávičky z kundičky, po které jsi přejížděl celou délkou svého údu. Přitom jsi si stále hrál s mými ňadry a cítil jak moje bradavky jsou tvrdé a trčí neuvěřitelně do předu. Díky tomu, že jezírko nebylo moc hluboké, mohli jsme oba stát nohama na dně. Díky tomu jsi také začal pohybovat pánví tak, jak se mi to líbí.

     Tvůj penis se otíral o mojí kundičku a Tvé vzrušení bylo takové, že jsi po chvíli dosáhl orgasmu a začal do vody stříkat své semeno. Dál jsi ale i tak hladil moje prsa a cítil, jak moje ruka zajíždí mezi má stehna a jak si strkám prsty do kundičky. Začala jsem masturbovat, zatím co Ty jsi stále hladil má prsa a postupně jsi je začal lehce masírovat. Moje ruka stále jezdila v mojí kundičce, cítil jsi to na svém údu, kterého jsem se často dotýkala. Penis se Ti začal opět pomalu stavět.

     Hlasitě jsem sténala a z mojí kundičky vytékalo stále více šťáviček. Mé tělo se začalo třást a na mě přišel orgasmus. Tvá ruka sjela k mojí kundičce kde jsi se mi začal prsty dotýkat. Tvé prsty začali být teplé od mých vařicích šťáviček, které ze mě vytékaly. Ještě chvíli jsme byli ve vodě kde jsme se mazlili a až pak jsme vylezli na břeh a osušili se.

     Ležela jsem již na dece na zádech, nohy jsem měla jen malinko od sebe a vyhřívala jsem se na slunci. Oči jsem měla zavřené a nechala se zahřívat sluncem. Stál jsi opodál a chvíli jsi mě pozoroval. Pak jsi pomalu přistoupil a lehl si na mé tělo. Tvůj penis začal pomalu vnikat do mojí kudničky. Otevřela jsem oči a vášnivě Tě políbila. Pak jsi přivřel oči a začal přirážet.

     Tvůj úd pomalu pronikl do mojí kundičky, kde Tě obklopili mé sametové a jemné stěny, které byli vlhké a teplé. Moje kundička obepínala Tvůj penis dost pevně a Ty jsi cítil moje stěny ze všech stran. Pokrčila jsem obě nohy a začala jsem pánví přirážet proti Tobě. Tělem Ti prostoupila neuvěřitelná rozkoš jako v mém. Vzrušením jsi začal rychle přirážet. Naše těla na sebe narážela a dala se do pohybu. Dívali jsme se přitom sobě do očí, sténali jsme.

     Začal se nám zrychlovat dech a stupňovalo se naše vzrušení. Hlavu jsi zabořil mezi má ňadra. Přestal jsi vnímat svět. Začal jsi rychle a tvrdě přirážel pánví a vychutnával jsi si neuvěřitelně velikou rozkoš. Mé tělo se opět otřáslo ve vlně orgasmu a začala jsem hlasitě oddychovat. Moje kundička začala pravidelně a silně stahovat Tvůj penis. Nevydržel jsi ani Ty. Nastal i u Tebe nával rozkoše a neuvěřitelně veliký tlak v Tvém penise, který začal cukat při stříkání Tvého spermatu do mojí kundičky...........


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.