logo


Povídky

Jízda autobusem

      Jedeme spolu autobusem ani nevím kam. Má to být pro mě překvapení a jsem hrozně nedočkavá, kde se ocitneme. Cesta je hrozně dlouhá a já Ti usínám na rameni. Po nějaké době mě vzbudíš pohlazením ve vlasech, protože se postupně autobus zaplnil a chtěl jsi pustit starší pár sednout. Vstali jsme a šli až na konec autobusu. Byli jsme otočení směrem ven a já stála před Tebou. Ty jsi byl za mnou a rukama jsi mi objímal tělo.

     Čím více zastávek bylo tím více lidí nastupovalo a začali jsme se pomalu tlačit. Připadalo nám to, jak kdyby všichni lidi jeli zrovna tam kam my a nikdo nevystupoval, jen nové lidi přibývali. Tlačil jsi se na mě a já cítila Tvůj penis na svém zadečku. Chtěla jsem nám cestu zpříjemnit a tak jsem rukou sáhla dozadu a začala Tě po bouličce na kalhotách hladit. Pomalu jsi mi začal líbat můj krk a Tvá ruka zajela pod mojí sukénku. Pomalu jsi mi dal na stranu kalhotky a začal mi dráždit poštěváčka.

     Rozhlédla jsem se kolem sebe a když jsem zjistila, že se na nás nikdo nedívá pomalu jsem ti rozepnula zip u kalhot a pomalu jsem se dostávala k Tvému penisu. Jazýčkem jsi mi dráždil ušní boltec a jemně kroužil na mém poštěváčku. Autobus jel do zatáčky a tím jak jsme se převážili jsi mi poštěváček více zmáčkl, projela ve mně vlna vzrušení. Znovu jsem se rozhlédla a vytáhla jsem si Tvůj penis z kalhot, abych ho mohla pořádně dráždit. Své tělo jsem více přilepila k Tvému, aby nebylo vidět co dělám. Naslinila jsem si prst a pomalu začala hladit Tvého žaluda mými prstíky. Jezdila jsem po celé jeho hlavičce a kmitala prstíkem na uzdičce. Přitlačil jsi se na můj zadeček a vzdychl mi potichu do ucha. Začal jsi mi více dráždit poštěváček a moje kundička začala pomalu produkovat vzrušením šťávičky.

     Pokaždé když vytékaly ven, rozetřel jsi je po celé kundičce a začal ji dráždit celou dlaní. Já začala Tvůj penis honit a stahovat ti kůžičku až ke kořeni penisu. Naše těla se začala pomalu uvolňovat a vzrušení stoupalo. Tvůj penis již byl nateklý a žilnatý. Představovala jsem si, jak ho olizuji a mazlím se s ním mým jazýčkem. Tato představa mě vyhecovala natolik že jsem cítila blížící se orgasmus. Zpomalila jsem Tvé honění a vnímala každý dotek na mojí kudničce, který jsi mi dával.

     Při mém orgasmu jsem se Ti opřela o záda a uvolnila celé tělo. Bylo to tak silný, že se mi chtělo vyřvat to na celý autobus. V křeči jsem držela ústa zavřená aby nevyšel jediný hlásek. Tvůj penis pomalu zajížděl mezi mé půlky zadečku a kraj žaluda byl už u mé dírky. Nenápadně jsem se decentně ohnula a již jsem cítila jak Tvůj penis vklouzl do mého zadečku. Jen jsem lehce kroužila pánví, cítil jsi přicházející orgasmus, tak jsi penis vytáhl a já ti ho rukou do dráždila. Všechno sperma jsi měl ve slipech a celou cestu Ti chladivý pocit připomínal silný orgasmus, který jsi si vychutnal za jízdy.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.