logo


Povídky

Na chatě

      Již se známe takovou dobu a já po tobě toužím čím dál víc. Chci Tvé tělo a Tebe samého. Dohodli jsme se, že pojedeme do chatičky k vodě. Věděla jsem že, jsou tam dvě lůžka oddělené, ale budu s Tebou v jedné místnosti. Říkala jsem si, jak to asi vydržím. Ale těšila jsem se hrozně moc. Když jsme dorazili na místo, viděla jsem, jak je chatička malá a jak blízko Tebe budu ležet i když jsou postele rozdělené. Nastalo to. Byla už velká tma a my jsme se chystali do chatičky.

     Tělo se mi chvělo ale nedávala jsem nic najevo. Lehla jsem si do postele a koukala jak se stmívá více a více. Nevěděla jsem že jsi na tom stejně jako já a taky nespíš. Představuješ si mojí tvář, můj úsměv a celé mé nahé tělo. Také Ti v hlavě běží obrázek, když jsem byla ve sprše a Ty jsi si představoval jak mi voda stéká po těle a dělají se kapičky na mém těle. Já jsem si představovala jak se ke mně večer blížíš a ochutnáváš mé rty hladíc moje hladké tělo které je vzrušené. Při těchto představách, jsem se zasnila a začala si pod peřinou hladit své tělo. Pomalu jsem si rukou sjížděla k mojí kundičce s představou že je to Tvá ruka, která mě je laská.

     Slyšel jsi mé tiché vzdechy, které se rozplývali do tmy, hladil jsi si svůj penis, který byl během chvilky v pozoru. Lekla jsem se, když jsem slyšela že nespíš a srdce se mi rozbušilo. V hlavě mi prolétlo zda víš co jsem dělala a co asi děláš Ty. Slyšela jsem jak odhrnuješ spacák a vstáváš. Zatajil se mi dech a můj tep byl slyšet až k Tobě, jak nabýval rychlosti a hlasitosti. Najednou jsi stál u mé postele a skláněl se nade mnou.

     Viděl jsi, že se nehýbu ani neprotestuji. Políbil jsi mě. Mé tělo se rozechvělo a již jsem si znovu rukou sjela na mojí kundičku, kterou jsem si začala dráždit. Tvá ruka mi začala pomalu hladit prsa, a zkoumat mé nahé tělo. Začali jsme se vášnivě líbat a pomalu jsi si lehal vedle mě. Začal jsi mě zahrnovat řadou polibků po celém těle. Začal jsi líbat mé dvorce na ňadrech a rukou jsi ňadro masíroval. Mé tělo se prohnulo vzrušením a vychutnávala jsem si každý dotek který jsi mi dával.

     Postupně Tvé polibky klesaly níže, přes bříško k mojí nadržené kundičce. Tvůj teplý a vlhký jazyk mi olízl nateklý poštěváček a z mojí kudničky vytekly první šťávičky vzrušení. Tvůj jazýček si s poštěváčkem pohrával pomalu a něžně a Tvé rty ho jemně vsály. V kundičce mi začalo škubat a mé tělo dostalo nádherný nával orgasmu. Objal jsi mě a čekal až dozní zbytek mých krásných chvil.

     Pak jsem Tě položila na postel a začala si pohrávat s Tvým penisem. Začala jsem Ti ho pomalinku stahovat a dráždit mým vlhkým jazýčkem. Po chvilce byl nateklý do neuvěřitelných rozměrů a mé rty ho začaly sát. Po chvilce jsem si na Tebe nasedla a začala kroutit pánví, jako při tanci. Přivřel jsi oči a vydechl. V tom jsem cítila záškuby v Tvém penise a vařicí semeno, které mi proudí do mojí vlhké kundičky............


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.