logo


Povídky

Náhodné setkání

      Píšeme si spolu po internetu dlouhou dobu. V hlavě mi stále lítá, co kdybychom se někdy potkali? Jezdí blízko kolem města kde bydlím. Pokaždé když jsem ve městě, rozhlížím se jestli tě uvidím. Procházím městem i dnes a nemyslím na Tebe a jen prostě jdu pomalu cestou na nádraží. Auta kolem mě projíždějí a v jednom co projelo se mi zdálo, že jsi seděl Ty. Už si to snad vsugerovávám to není možný. Zakroutila jsem hlavou a šla jsem dál.

     To samé auto projela zpět a již jelo pomaleji. Po chvilce vidím auto přijíždět znovu a opět dost pomalu. Zadívám se dovnitř do auta a zdálky již vidím obličej. Panebože to je snad ON. Nebo se mi to zdá? Přece jen fotka z internetu může být starší a někteří lidé se mění měsíc od měsíce. To si jen namlouvám, nebudu to zkoumat řekla jsem si a šla dál směrem k nádraží. Auto přibrzdilo, zastavilo a vyšel jsi Ty.

     Jsi to Ty? Ahoj. Taky jsem si nebyl jistý, chceš někam svést? Přikývla jsem, ale byla jsem nervozní ze setkání. Jeli a mlčeli jsme, to ticho bylo deprimující ale najednou jsme si neměli co říct. Dělala to nervozita na obou stranách. Jeli jsme prave kolem rybníčku kde rostly kytky, poprosila jsem Tě abys zastavil že, si jich pár natrhám.

     Viděla jsem jak ze mě nespouštíš oči a byla jsem více nervózní. Po natrhání kytek jsem si sedla do auta a naše oči se střetly. Jen jsi řekl ,, dlouho jsem toužil vidět Tě a dotknout se Tě osobně,, přibližoval jsi se ke mně a mé srdce se rozbušilo. Zůstali jsme v dlouho očekávaném polibku, kterého jsme se nemohli nabažit. Chtěla jsem se odtáhnout a říci dost. Nenechal jsi mě, pevně jsi mě přitiskl k sobě a silou jsi mě držel a stále líbal. Poddala jsem se tomu a přestala protestovat.

     Rychle jsi ze mě strhal všechno oblečení které jsem na sobě měla. Zabořil jsi hlavu do mých prsou a vášnivě je líbal. Moje kundička byla neuvěřitelně vlhká. Rychle jsem Ti stáhla kalhoty a dráždila Ti penis vždy tak, jak jsem Ti to psala. Jemně jsem dráždila udičku a sála ho. Jazýček kmital všude a já ho nejdřív pomalu honila a postupně zrychlovala. Pak jsem si na Tvůj penis nasedla a začala kroužit pánví. Nemohla jsem moc narážet z vysoka, nešlo to, měly jsme špatnou pozici v autě ale i tak to bylo silné a nádherné. Líbal jsi mě a dráždil mi bradavky a jednou rukou jsi mi přitahoval zadeček a pomáhal mi v přírazech.

     Cítila jsem jak jde na mě orgasmus, kundička se mi stahovala a stahy byly tak silné, ze jsi je cítil i na svém penise. Pomalu Ti začal penis škubat a i na Tebe přicházel orgasmus. Už budu řekla jsem a zrychlila kroužení pánve na Tvém penise. Záškuby v mém těle dávali znamení, že prožívám orgasmus a najednou jsem cítila jak mi kundičku zaplavuje Tvé vařicí sperma. Konečně to nebyl sen, byla to krásná skutečnost.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.