logo


Povídky

Sex u bazenu

      Už cestou k bazénu, jsem viděla roztoužené pohledy mužů kteří pozorovali, každou ženu která kolem nich prošla. Ani já jsem se nevyhnula jejich důslednému zkoumání mého těla. Došly jsme s přítelem až dozadu k plotu a roztáhly jsme deku. Pak jsme se šli vykoupat do bazénu a po návratu jsme si oba lehli, abychom trochu oschli na letním slunci.

     Ležela jsem na břiše a četla jsem si časopis, zatímco můj přítel ležel na boku vedle mě a pozoroval mě při čtení. Za chvilku mě začal hladit na zadečku, otočila jsem k němu hlavu a usmála se. Pak jsem natáhla jednu ruku a strčila jsem ji za gumu jeho plavek. Začala jsem rukou dráždit jeho penis a když se mu postavil, pomalu jsem ho hladila nahoru a dolu. Zavřel oči a položil si hlavu na deku. V tu chvíli jsem zlomyslně přestala a vytáhla ruku z plavek.

     Škemral abych pokračovala, řekla jsem že jinde ne tady. Naoko se urazil a šel se zchladit do bazénu. Tak si tu lež sama řekl, ale usmál se a šel si zaplavat. Zasmála jsem se a chtěla jsem se vrátit k časopisu. V tom jsem si ale všimla, že to co jsem s přítelem dělala nezůstalo bez nepovšimnutí. Nedaleko jsi ležel Ty. Měl jsi udivený výraz a bouli na plavkách, tím jsem poznala že jsi viděl všechno.

     Rozhodla jsem se, když už jsme se takto potkali, že Tě taky podráždím. Dělala jsem, že si čtu, a přitom jsem klečela opřená o lokty. Byla jsem prohnutá v zádech, vystrčený zadeček a začala jsem s ním pomalu kroutit a po očku koukat na Tebe. Chvíli jsem Tě ještě dráždila a potom jsem sáhla do tašky pro kolu. Začala jsem pít a přitom jsem druhou rukou jezdila po láhvi, jako bych honila Tvůj penis.

     Zadívala jsem se Ti přímo do očí olízla jsem si rty jazykem a slízla zbytky koly. Vstala jsem a vydala se směrem k záchodkům. Asi po deseti metrech jsem se na Tebe znovu otočila a prstem ti naznačila abys šel za mnou. Plavky Ti byli hodně těsné jak jsi byl vzrušený a já se nemohla dočkat až si s Tebou pohraji. Došli jsme k budově, kde bylo na dveřích WC, moc lidí kolem nebylo a naštěstí vevnitř nebyl vůbec nikdo. Vklouzli jsme do kabinky a já jsem se na Tebe otočila. Položil jsi mi ruce na má ňadra a začal je mnout a hladit.

     Uvolnila jsem se a užívala si každého doteku. Pak jsem se pomalu svezla před Tvá kolena. Stáhla jsem ti plavky a vzala Tvůj žalud do pravé ruky. Začala jsem Ti vlhkým bříškem mého palce hladit žalud. Opřel jsi se o stěnu a zavřel oči. Chvíli jsem pokračovala, do té doby než byl penis úplně tvrdý a nalitý krví. Pak jsem Ti pomalu projela rukou po penisu tam a zpátky. Zasténal jsi. Sjela jsem Ti rukou až ke kořenu a stáhla jsem Ti kůži na žaludu. Vyplázla jsem jazyk a dlouhými tahy jsem Ti olízla zespoda několikrát Tvůj nadržený penis, celý od kořene až ke špičce. Pohltila jsem celý Tvůj žalud do úst a začala kroužit hlavou, zatímco jsem na něm uvnitř pracovala jazykem. Chvíli jsem kroužila vlevo, potom na druhou stranu a pak zase zpátky. Vzdychal jsi a užíval si krásné kouření. Hlasitě jsi dýchal a občas vydechl.

     Já už jsem měla také kalhotky od plavek skrz na skrz mokré. Semkla jsem rty okolo Tvého žaludu, abych měla v puse jen špičku Tvého penisu a začala jsem sát. Pak jsem začala jazýčkem rychle třepat nahoru a dolů, dotýkajíc se přitom Tvého žaludu jenom špičkou. Začal jsi vzdychat a svíjet se. Stále jsem pokračovala a přitom jsem si začala levou rukou mnout mého poštěváčka. Pak jsem vyndala penis s pusy a pustila se jazykem Tvých koulí. Pomalu jsem honila Tvůj penis po celé délce, lízala jsem Tvé koule, sála je, převalovala v puse a stále Tě pomalu honila. Skoro jsi se udělal. Přestala jsem. Koukala jsem se Ti přímo do očí a chvilku počkala abych to co přijde mohla více zdůraznit.

     Chvíli jsem ještě počkala a pak jsem začala pomalu otvírat pusu. Stále jsem se Ti dívala do očí, když jsem začala pomalu Tvůj penis strkat hluboko do úst. Sledovala jsem Tvou rudou tvář, když Tvůj penis zajížděl hluboko do mých úst. Skrze prsty, jsem cítila že se Tvé semeno dere ven. Rychle a pevně jsem stiskla kořen Tvého penisu rukou, a pak jsem uvolnila ruku a začala Tě rychle honit a sát zároveň. Sála jsem jako zběsilá, zatímco mi do pusy stříkaly proudy semene.


<<< 
        Kontakt       doporučujeme.